Biraz reklam yapayım

Aslında bahri.info’daki bloguma bür sürü farklı konu yazmak istiyorum. Bir kısmını yazamıyorum(sonra başım ağrımaması için) bir kısmını da artık farklı konularda bloglarım olduğu için o bloglara yazıyorum. Sonuç olarak bahri.info güncelliğini yitirmiş gibi görünsede her an yeni yazılar ekleyebilirim. Mesela ilerleyen günlerde tasarımcı ve grafik ihtiyacı konusunda yada LKD konulu yazılar yazabilirim.
 
Bu gün ise kendi reklamımı yapmak istiyorum. Domain Hunter‘in paylaşıma açılması ile birlikte faliyete başlayan önümüzdeki Nisan ayında da birinci yılını dolduracak olan DomainLabs üzerindeki blogumda alan adı ve yan servisleri ile ilgili yazılar yazıyorum. ıçinde olduğumu hissettiğim (oyuncu olarak olmasada seyirci olarak) bu konuda birşeyler yazmak daha hoşuma gidiyor. Bunda küçük de olsa bir okuyucu kitlesinin olmasının ve bir şekilde DMOZ dizinine girmesinin de etkisi olabilir.
 
Yazmayı seviyorum. Bir kısmını sonradan pişman olmamak için yayınlayamasam da ilgili ilgisiz birçok konuda yazıyorum. Yazmak konusunda kendimi biraz daha geliştirisem sanırım döküman bile yazabilirim. (Düşündüm de tembelim bunu yapabileceğime şimdilik ihtimal vermiyorum.)

Son güncelleme 17 Mart 2008

The following two tabs change content below.

Bahri Meriç CANLI

Web Geliştiricisi, Linuxcu, Dağcı, Amatör Telsizci, Girişimci, Motorcu

Latest posts by Bahri Meriç CANLI (see all)